Antalya Emniyeti Lise Öğrencilerine Gezi...
Reklam

Antalya Emniyeti Lise Öğrencilerine Gezi Düzenledi

Antalya Emniyet Müdürlüğü gençlere yönelik çalışmalarına hızla devam ediyor.

Antalya Emniyeti Lise Öğrencilerine Gezi Düzenledi

Antalya Emniyet Müdürlüğü gençlere yönelik çalışmalarına hızla devam ediyor.

Antalya Emniyeti Lise Öğrencilerine Gezi Düzenledi
15 Kasım 2018 - 13:08

Antalya Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü görevlilerimizce vatandaşlarımızı bilinçlendirmek, suçu önlemek, yardıma muhtaç olanlara yardım etmek, çocuk ve gençleri suçtan korumak, özel bireyleri topluma kazandırmak amacıyla yürütülen GELECEK GÜVENLİ OKUL İLE GELECEK (ÇOGEP) projesi kapsamında;

09-10-11 Kasım tarihlerinde Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü görevlileri ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevlilerinin nezaretinde Antalya Lisesi, Atatürk Anadolu Lisesi, Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Baraj Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Fettah Tamince Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Gülveren Anadolu Lisesi, Karatay Anadolu Lisesi, Toros Anadolu Lisesi Prof. Cevdet Demirkol Anadolu Lisesi ve İsmet İnönü Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerinde eğitim gören (40) öğrencimize yönelik Gaziantep ve Şanlıurfa illerine gezi düzenlenmiştir.

09 Kasım Cuma günü  bir rehber eşliğinde Gaziantep iline iniş yapılarak karayolu ile Şanlıurfa iline geçiş yapılmış, Göbekli Tepe, Balıklı Göl, Hz Eyüp Makamı, Hz. İbrahim Camii, Çarşı (Bakırcılar, Isot), Harran İlçesi Eski Harran Evleri, Halfeti İlçesi Gezisi Tekne Turu, Urfa Tv, Gaziantep Zeugma Müzesi ziyaret edilerek öğrencilerimize sıra (sıla) gecesi düzenlenmiştir. 11 Kasım Pazar günü ilimize dönüş yapılarak etkinlik sona ermiştir.

Polis halk ilişkilerinin gelişmesine destek olmak, milli bağlarımızı kuvvetlendirmek, vatan, bayrak, aile, devlet bilincini pekiştirmek amacıyla yapılan etkinlikte gençlerimizle bağ kurularak bilinçlendirme ve bilgilendirme çalışması yapılmıştır.

Öğrencilerimizin sosyalleştirilmesi, suçu önlemek ve suçtan korunmaları amacıyla yürütülen etkinliklerimiz devam edecektir.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum