25 Kasım 2017 Cumartesi

Uzunkaya; "Adalet Tecelli Ettirilmedi"

Başarılı Güreşçiler Kaymakam Işık'ı Ziyaret Etti

Antalya'da gerçekleştirilen Yıldızlar Güreş İl Şampiyonasında dereceye giren Kumlucalı güreşçiler, Kaymakam Salih Işık'ı ziyaret etti.

27 Şubat 2013 Çarşamba 10:53
Başarılı Güreşçiler Kaymakam Işık'ı Ziyaret Etti
 Kaymakamlık toplantı salonunda gerçekleştirilen ziyarette, İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Şahin, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Erol Koca, Milli Eğitim Şube Müdürü Ramazan Fahri Güven, okul müdürleri ve dereceye giren sporcular hazır bulundu.

Güreşlerle ilgili bilgi veren Erol Koca, 18-19 Şubat tarihlerinde Antalya'da gerçekleştirilen Yıldız Erkekler Güreş Şampiyonasında takım ve bireysel olarak Kumlucalı sporcuların büyük başarılar elde ettiklerini söyledi.

Güreşlerde Ziya Gökalp Yatılı Bölge İlköğretim Okulu'nun (YİBO) takım halinde il ikincisi, Atatürk Ortaokulu'nun da takım halinde il üçüncüsü olduğunu hatırlatan Koca, güreşlerde birinci olan sporcuların 22-24 Mart tarihlerinde AdanaAfyon ve Artvin'de yapılacak gruplar şampiyonasında Antalya'yı temsil edeceklerini belirtti.

Kumluca Kaymakamı Salih Işık da müsabakalarda dereceye giren sporcuları tebrik ederek, başarılarının devamını diledi. Sporda başarılı olan kişinin hayatta da başarılı olacağını kaydeden Işık, sporun insana disiplinli çalışmayı ve kendisine hedef koyarak kazanmayı öğrettiğini vurguladı.

Işık, "Sizler gerçekten hayata diğer arkadaşlarınıza göre bir adım daha önde başlıyorsunuz. Hem spor yaparak hem de eğitimini bir arada götürüyorsunuz. Bana göre spor yapan bir insan sadece sporda değil hayatta da başarılı olur. Sizler de bu bilinçle hem eğitiminin en iyi şekilde devam ettirin, hem de spor hayatınızı. Sizlerden istediğimiz yaptığınız müsabakalarda başarılı olarak, öncelikle verdiğiniz emeğin karşılığını almanız, sonrasında sizleri yetiştiren aileniz, antrenörleriniz ve katıldığınız müsabakalarda ilçemizi en iyi şekilde temsil etmeniz. Ben sizlerin bütün bu saydıklarımı en iyi şekilde başaracağınıza inanıyorum" dedi.

Konuşmanın ardından Kaymakam Işık, öğrencilere kitap hediye etti. Öğrenciler ve antrenörleri daha sonraKumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya'yı da makamında ziyaret etti.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
2017 Yılında En İyi Hizmet Veren Belediye Hangisi ?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner127
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Antalya Haber - Antalya Güncel - Antalya Son Dakika - Akdeniz  son dakika  - Akdeniz Haber - 27 Ocak 2016
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
Günlük Dözviz Kurları Araçları Dailyforex.com tarafından sağlanmaktadır.