21 Ocak 2018 Pazar

Uzunkaya; "Adalet Tecelli Ettirilmedi"

ENÇ “YAZ BOYU TATİL KÖYLERİNDE DEĞİL MİLLETİN KÖYÜNDEYDİK”

Meclisin tatil olmasıyla birlikte hız kesmeden mahalle ziyaretlerine başlayan AK Parti Antalya Milletvekili Gökcen Özdoğan Enç ‘in son durağı Serik ilçesi oldu. AK Parti Antalya İl Başkanı Av. Rıza Sümer, ilçe başkanı Hasan Kozan, Belediye Başkanı Ramazan Çalık’ında eşlik ettiği programda Serik’te dokuz mahalle ziyaret edildi.

04 Ekim 2017 Çarşamba 01:36
ENÇ “YAZ BOYU TATİL KÖYLERİNDE DEĞİL MİLLETİN KÖYÜNDEYDİK”
 Sırası ile Burmahancı, Yeşilyurt, Kuşlar, Alacami, Bilginler, Deniztepesi, Üründü ve Eminceler mahallelerini ziyaret eden heyet mahallelerin başlıca sorunları arasında yer alan yol, elektrik ve su yatırımları ile ilgili anında çözüm üreterek yeni talepleri de ilgili kurumlara iletti.


MİLLETVEKİLLERİ MAHALLE MAHALLE GEZİYOR


AK Parti Antalya teşkilatlarının dur durak vermeden çalışmalarına devam ettiğini mahalle ziyaretlerinde dikkat çeken AK Parti Antalya İl Başkanı Av Rıza Sümer, “ AK Parti Antalya il teşkilatlarımız seçim olsun olmasın gidilmedik mahalle, çalınmadık kapı bırakmamaya devam ediyor. Meclisimiz kapanır kapanmaz Sayın Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla birlikte milletvekillerimiz hemen kolları sıvayarak ilçe ilçe, mahalle mahalle ziyaretlerine başladı. Yaz döneminde yoğun sıcağa rağmen, değerli hemşerilerimizi evlerinde mahallelerinde ziyaret ederek AK Parti’mizin seçimden seçime milleti hatırlayan bir parti olmadığını, tüm Antalya’ya gösterdiler göstermeye de devam ediyor. AK Parti kadroları siyaseti millet için yapan, yeryüzünü imar etmek üzere bir araya gelen kişilerden oluşmuş bir siyasi partidir. Biz hizmet ettiğimiz sürece milletimiz bize bu görevi tekrar verecektir. Bunun bilincinde olarak teşkilatlarımız olarak her zamankinden daha fazla çalışarak Serik’e, Antalyamıza yatırımlarımız artarak devam edecektir. Ayrıca Antalya’mıza yapılan hizmetlerini eksik etmeyen Dışişleri Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu ve Milletvekillerimiz Hüseyin Samani, Mustafa Köse, İbrahim Aydın, Atay Uslu, Sena Nur Çelik ve 2 ayda 154 köy ziyareti yapan Milletvekilimiz Gökçen Özdoğan Enç’e, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Menderes Türel’e de şükranlarımı sunuyorum” şeklinde konuştu.


BİZ YAZ TATİLİNİ TATİL KÖYLERİNDE DEĞİL MİLLETİN KÖYÜNDE GEÇİRDİK


Mahalle ziyaretlerinde konuşan Milletvekili Enç ise seçimlerde Serik mahallelerine verilen sözlerin yerine geldiğini belirterek mahallelilerin talepleriyle ilgili şunları söyledi “ Serik ilçemizi en fazla ziyaret eden vekillerden biri olarak söz verdiğimiz ve yatırımları bu türlü ziyaretlerimizle yerinde inceleme fırsatı buluyorum. Serik Büyükşehir Belediyemiz ve ilçe belediyemizin yatırımlarıyla ilk kez mahalleleri sıcak asfalt ile buluşan ilçelerimiz arasında. Birçok mahallemize yeni yollar ve içme suyu hattı döşenecek. Bu ziyaretlerimizi gerçekleştirirken yaptığımız hizmetlerin gururunu yaşayarak geziyoruz. Biz asla seçimden seçime milletin kapısını çalan bir parti olmadık olmayız. Meclis kapanır kapanmaz milletvekilleri olarak birçok mahallemizi ilçe ilçe gezerek ziyaret ettik. Biz yaz tatilini tatil köylerinde değil milletin köyünde geçirdik” dedi.


Büyükşehir yasasının Serik mahalle yatırımlarına hız kattığına dikkat çeken Serik ilçe başkanı Hasan Kozan konuşmasında “ Serik ilçemiz Büyükşehir yasası ile birlikte yıllardır beklemede kalan yığılan birçok temel alt yapı hizmetlerini hızlı bir şekilde almaya başladı. Bugün mahallelerimizin ihtiyacı olan elektrik, su ve yol çalışmaları kurum yetkililerimizce takip ediyor. Bizlerde vatandaşımızın taleplerini her zaman ziyaretlerinde bulunarak alıyor Serik’i Antalya’nın en güzel ilçelerinden birisi yapmak için elimizden geleni yapıyoruz” dedi.


Mahalle ziyaretlerine AK Parti’mizin Serik Kadın Kolları başkanı Esmahan Can, Serik Gençlik kolları başkanı Ümit Ünal, İl Kadın Kolları ilçe koordinatörü Nermin Aksu, Büyükşehir koordinatörü Ramazan Etli, Meclis üyeleri, İlçe Başkan yardımcılarımız Ayşe Oktay, Ali Ay, Muzaffer Akman’ da katıldılar. 

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
2017 Yılında En İyi Hizmet Veren Belediye Hangisi ?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Antalya Haber - Antalya Güncel - Antalya Son Dakika - Akdeniz  son dakika  - Akdeniz Haber - 27 Ocak 2016
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
Günlük Dözviz Kurları Araçları Dailyforex.com tarafından sağlanmaktadır.