banner102
21 Ocak 2018 Pazar

Uzunkaya; "Adalet Tecelli Ettirilmedi"

BYEGM ANTALYA İL MÜDÜRLÜĞÜ ile TALYA TIP MERKEZİ ARASINDA SAĞLIK PROTOKOLÜ İMZALANDI

Basın Yayın ve Enformasyon Antalya İl Müdürlüğü ile Talya Tıp Merkezi arasında Basın Kartı sahibi basın mensupları ile 1. derecede yakınlarına yönelik muayene-tetkik--medikal estetik ve tamamlayıcı tıp uygulamaları ile ameliyatlarda "indirimli sağlık hizmeti sunumu" öngören 1 yıl süreli bir protokol imzalandı.

22 Temmuz 2017 Cumartesi 09:55
BYEGM ANTALYA İL MÜDÜRLÜĞÜ ile TALYA TIP MERKEZİ ARASINDA SAĞLIK PROTOKOLÜ İMZALANDI
 Talya Tıp Merkezi  kurucularından Opr. Dr. Mehtap ABAY, Merkezin "Talyagöz" adı altında göz sağlığı, göz lazeri, göz hastalıkları, tedavileri, cerrahilerinde hizmet vermek üzere 2005 yılında hizmete girdiğini, daha sonra yurt dışı hastalarının artmasıyla 2011 yılında uzmanlık alanlarına kadın doğumestetik ve plastik cerrahi diş branşlarını da ekleyerek daha kapsamlı sağlık hizmetleri vermeye başladığını belirtti.

Basın Yayın ve Enformasyon Antalya İl Müdürlüğü ile yapılan protokol çerçevesine basın mensuplarına katkı vermekten mutlu olacaklarını belirten ABAY, 24 Temmuz Basın Bayramını kutlayarak bu vesileyle, daha sağlıklı bakıp güzel görmek için 24 Temmuz haftasında basın mensuplarına ücretsiz göz taraması yapacaklarının da müjdesini verdi.

 Basın Yayın ve Enformasyon  Antalya İl Müdürü Esen DİLER de, imzalanan protokolün ardından işbirliğinden dolayı ABAY`a teşekkür ederek önümüzdeki günlerde basın mensuplarına yönelik yeni işbirliklerine gidileceğini dile getirdi.

Talya Tıp Merkezi tarafından yapılacak olan ücretsiz göz taraması 24 Temmuz Pazartesi günü saat 10.00'da başlayacak olup 28 Temmuz tarihinde sona erecektir. 

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
2017 Yılında En İyi Hizmet Veren Belediye Hangisi ?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Antalya Haber - Antalya Güncel - Antalya Son Dakika - Akdeniz  son dakika  - Akdeniz Haber - 27 Ocak 2016
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
Günlük Dözviz Kurları Araçları Dailyforex.com tarafından sağlanmaktadır.