banner102
25 Kasım 2017 Cumartesi

Uzunkaya; "Adalet Tecelli Ettirilmedi"

Eskiye Rağbet Hergün Artıyor,

Bambu , Ahşap ve Hasır üzerinde çalışmalar, Eskiye Rağbet..

17 Eylül 2013 Salı 13:49
Eskiye Rağbet Hergün Artıyor,
 Osman Bayrak, Bayraklar Dekorasyonu eşi Firdevs Bayrak ile birlikte kurduklarını ve yıllardır birlikte işlettiklerini Akdeniz Gazetesine anlatırken “Müşteri memnuniyetine önem verdiklerini ve işletmecilerin geçmişe meraklarının her geçen gün arttığından bahseden Bayrak, eskiye rağbet çok var. Şark köşelerimiz yok satıyor” dedi.
* Kaç yıldır bu işi yapıyorsunuz?
1995 yılında başladık ve aynı sektörde, aynı yerde, 17 yıldır bu işi yapıyoruz.

* Bayraklar Dekorasyon olarak, yaptığınız işlerde ürün grubunuz nelerdir?
Bambu , Ahşap ve Hasır üzerinde çalışmalarımız mevcut.

* Bayraklar Dekorasyon'un müşteri portföyü kimlerdir?
Sahil, Otel, Bar, Cafe, Restaurant, Ev ,Villa gibi tüm yapı grupları müşterilerimiz arasında yer alıyor.

* Yapmış olduğunuz işin çeşitliliği hakkında bilgi verir misiniz?
Sahillerde ve  Otellerde  Şemsiyeler, Bali evleri,  Ahşap Sauna Evleri,  Ahşap Bahçe Çiti,  Ahşap Çocuk Oyun Parkı, Ahşap Yürüme Yolu, Ahşap Seperatör, Ahşap Salıncak, Masa, Bank, Hasır Döşeme, Sedir Takımı, Piknik Masası, Ahşap Köşeli Oturma Grubu, Ahşap Masa Tabure Takımı, Şark  Tabure Takımı, Fıçı Masa Sehpa Takımı, Hamak, Köpek Kulübesi, Ahşap Şişelik, Üç Ayaklı Şövale, Sineklik,K ıl Yörük Çadırları İç dış Dizaynı, Hasır Örgü çeşitlerimiz mevcuttur.

* Müşterileriniz ürün alırken neye dikkat etmeli?
Sağlamlığına dikkat edilmeli, yapısına dikkat edilmeli. Divanlarımız mesela geçirmeli olanı var,  düz çakı olanları var.  Masalar düz oluyor, bazen geçirmeli oluyor, özellikle vidalı ve geçirmeli ürünler daha sağlam olur. Birde Bambu diye sattıkları Raddan'lar var, Raddan malzemesi ayrı, Bambu malzemesi ayrı iki ürün gruplardır ama ikisininde işçiliği ayrıdır. Bunlara dikkat edilmeli.

*Diğer yıllara  göre kıyaslamağımızda, 2013 yılı satışlarınız için  ne düşünüyorsunuz?
Diğer yıllara göre yükselme var, bu yıl farklı sektörlerin açılmasıyla birlikte, özellikle Çiğköfteciler, Kafeler, Nargileciler, Şark Köşelerinin artmasıyla birlikte bizimde işlerimiz, diğer yıllara göre yükselerek gidiyor. Müşterilerimizde düşme yok artış var. Biz bu işe 5 otelle başladık, şimdi 100 otelle çalışıyoruz.

* Hangi bölgelere hizmet ediyorsunuz.?
Antalya il ve ilçeleri Alanya, Manavgat, Muğla, Fethiye, Bodrum, ayrıca Mersin'den Edirne'ye, İstanbul'a kadar hizmet veriyoruz.

* Antalya dışından müşterileriniz size nasıl ulaşıyor.?
Genelde internet üzerinden ürün yelpazimizi görerek iletişime geçiyorlar. Müşterilerimiz bizi www.bayraklarhasir.com 'dan ulaşıyor.

*Bir sektörün içerisinde 17 yıldır hizmet vermek ve başarı grafiğini artırmak oldukça önemli. Size göre Bayraklar Dekorasyon neden tercih ediliyor?
Ürünümüzün kaliteli olması, güler yüzlü hizmet vermemiz, aile şirketi olmamız, işi vadettiğimiz günde teslim etmemiz, bizi seçmeleri için önemli bir unsur.
Ürünlerimiz sattık işimiz bitti gözüyle bakmıyoruz, müşterilerimize satmış olduğumuz ürünle ilgili bir sıkıntı olduğunda da, bakım onarım işlemlerinde müşterilerimizin yanındayız. Bu yüzden dolayı da 17 yıldır tercih ediliyoruz.

* İşyeriniz aynı zamanda istihdam da yaratıyor. Bünyenizde kaç kişi çalışıyor?
Bizimle birlikte çalışan 10 aile var, özellikle hasır, sepet işlerinde birlikte çalıştığımız bunun yanısıra Mimarımız, Satış Müdürümüz, pazarlamacılarımız ve ustalarımızla birlikte 5 kişi bünyemizde çalışıyor.

* Son olarak bizim aracılığımızla müşterilerinize neler söylemek istersiniz.?
Ürünlerimizin hepsi birbirinden güzel, hepsi el emeğidir. Ürünlerimiz için şu önemli diyemiyoruz çünkü hepsinde el emeği mevcuttur. İmalatınıda biz yapıyoruz.
Bu ayın sonunda Expo Center'da yapı denetim fuarı var, ona katılacağız, 29 Eylül-1 Ekim arası orada olacağız. Gidemediğiz yerlere daha kolay ulaşabilmek ve ürünlerimizi daha çok insanlara göstermek hedefindeyiz. İlgilenenleri de yapı denetim fuarına bekliyoruz.

 

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
2017 Yılında En İyi Hizmet Veren Belediye Hangisi ?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner127
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Antalya Haber - Antalya Güncel - Antalya Son Dakika - Akdeniz  son dakika  - Akdeniz Haber - 27 Ocak 2016
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
Günlük Dözviz Kurları Araçları Dailyforex.com tarafından sağlanmaktadır.