banner102
25 Kasım 2017 Cumartesi

Uzunkaya; "Adalet Tecelli Ettirilmedi"

Muratpaşa’da ‘Küreselleşme ve Türkiye’ konuşulacak

Muratpaşa Belediyesi’nin ‘Küreselleşme ve Türkiye’ başlığıyla düzenleyeceği mini sempozyum gazeteci İsmail Saymaz, Boğaziçi Üniversitesi’nden Elif Uluğ, Koç Üniversitesi’nden Murat Somer’in katılımıyla 11 Mayıs Perşembe saat 16.00’da Belediye Kültür Salonu’nda gerçekleştirilecek.

08 Mayıs 2017 Pazartesi 00:11
Muratpaşa’da ‘Küreselleşme ve Türkiye’ konuşulacak
 Muratpaşa Belediyesi’nin siyasetçiler, gazeteciler, akademisyenler, yazarlar ve aktivistlerin katımıyla düzenlendiği mini sempozyum serisi “Küreselleşme ve Türkiye” başlığıyla devam ediyor.

Belediye Kültür Salonu’nda 11 Mayıs Perşembe saat 16.00’da başlayacak sempozyumda konuşmacılar ‘Çay Güzeli’ isimli öykü kitabı henüz raflardaki yerini alan gazeteci İsmail Saymaz, Boğaziçi Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü öğretim görevlisi, tarihçi Dr. Elif Uluğ ve Koç Üniversitesi'nde Siyaset Bilimleri ve Uluslararası İlişkiler alanında öğretim üyesi Doç. Dr. Murat Somer.

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın ‘Hoş geldiniz’ konuşmasıyla başlayacak sempozyum, siyaset ve iletişim sosyoloğu akademisyen Serdar Taşçı’nın küreselleşme olgusunun ‘kavramsal çerçevesini’ çizeceği “Küreselleşme nedir, ne değildir, neyimiz olur?” başlıklı açılış konuşmasıyla devam edecek.

Mini sempozyumun ilk oturumunda Uluğ, Türkiye ve küreselleşme sürecinin tarihsel arka planıyla ilgili yapacağı konuşmanın ardından Doç. Dr. Somer, “Küreselleşme ve Türkiye’de yeni siyaseti anlamak” başlıklı 2’nci oturumda söz alacak. Mini sempozyumun 3’üncü ve son oturumunda ise gazeteci Saymaz, Küreselleşme süresinde Türkiye’de insan hakları ve medya alanında yaşanan değişimi ele alacak.

Muratpaşa Belediyesi'nin düzenleyeceği 'Küreselleşme ve Türkiye' başlıklı mini sempozyuma katılım herkese açık ve ücretsizdir.    

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
2017 Yılında En İyi Hizmet Veren Belediye Hangisi ?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner127
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Antalya Haber - Antalya Güncel - Antalya Son Dakika - Akdeniz  son dakika  - Akdeniz Haber - 27 Ocak 2016
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
Günlük Dözviz Kurları Araçları Dailyforex.com tarafından sağlanmaktadır.