25 Kasım 2017 Cumartesi

Uzunkaya; "Adalet Tecelli Ettirilmedi"

Doğtaş ve Kelebek Mobilya Aspendos’ta yeni mağazalarını hizmete açtı

Mobilya sektörünün öncü markalarından Doğtaş ve Kelebek Mobilya, 12 Mayıs Cuma günü, Antalya Aspendos’ta hem Doğtaş hem de Kelebek Mobilya mağazalarını hizmete açtı. Açılışa Doğtaş Kelebek Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan, Doğtaş Kelebek CEO’su Ersin Serbes, Anadolu Birliği yöneticileri çok sayıda davetli ve basın mensubu katıldı.

14 Mayıs 2017 Pazar 01:34
Doğtaş ve Kelebek Mobilya  Aspendos’ta yeni mağazalarını hizmete açtı
 Açılışta konuşma yapan Doğtaş Kelebek Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan, “Aspendos’ta, iki değerli markamız olan Doğtaş ve Kelebek Mobilya mağazalarımızı hizmete açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Doğtaş markamız; 45 yıllık geçmişe sahip Türk mobilya sektörünün en önemli oyuncularından biri. Kelebek Mobilyamız; Cumhuriyet tarihinin en köklü sanayi kuruluşlarından biri ve 82 yıllık geçmişe sahip. Tasarımlara yön veren yenilikleri, şıklığı ve sağlamlığıyla Türk insanının en çok sevdiği, benimsediği ve güvendiği mobilya markası. Dünya çapında yaygınlığını artıran Doğtaş’ın bugün, yurtiçi ve yurtdışında 200’e yakın satış noktası bulunuyor. 110 tane Kelebek Mobilya, 50 tane de Kelebek Mutfak mağazasına sahibiz. Doğrudan 1.360, dolaylı olarak 10.000 çalışanımızla büyük bir aileyiz.  Büyüme stratejimiz doğrultusunda açtığımız yeni mağazalarımızla ailemizi her geçen gün genişletiyoruz.” dedi.

 

Doğan, “2017 yılı sonuna kadar hem yurt içi hem yurt dışında 44 yeni Doğtaş, 41 Kelebek Mobilya mağazası açma hedefimiz doğrultusunda çalışmalarımıza devam ediyoruz. 2019’da sektör lideri olmak istiyoruz. 2020’den sonra ise üretimimizin %50’sini dışarıya ihraç eden bir firma olma hedefimiz var.  Türkiye’nin en büyük 500 şirketi arasında yer alıyoruz. Türkiye’nin en beğenilen şirketleri araştırmasında mobilya sektörünün en beğenilen şirketi ödülüne sahibiz. Yine Türkiye’nin en değerli markaları 100 sıralamasına mobilya sektöründen giren tek markayız. Geçtiğimiz ay Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından “Tüketici Memnuniyetini İlke Edinen Firma” ödülüne layık görüldük. Ödüller başarılarımızı taçlandırıyor. Herkesin beklentilerine cevap veren ürün seçeneklerimizle evlerin vazgeçilmezi oluyoruz. Bu durumun siz değerli Aspendoslular için de geçerli olacağına inanıyoruz” diyerek konuşmasına son verdi.

 

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
2017 Yılında En İyi Hizmet Veren Belediye Hangisi ?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner127
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Antalya Haber - Antalya Güncel - Antalya Son Dakika - Akdeniz  son dakika  - Akdeniz Haber - 27 Ocak 2016
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
Günlük Dözviz Kurları Araçları Dailyforex.com tarafından sağlanmaktadır.