banner102
25 Kasım 2017 Cumartesi

Uzunkaya; "Adalet Tecelli Ettirilmedi"

BBP İlçe Başkanı Burhan Uzun “Korkuteli Lâyık Olduğu Yere Gelecek”

Büyük Birlik Partisinde Türkiye genelinde büyük bir hareketlilik yaşıyor. Geçen hafta sonunda Antalya’da yapılan ve İl Başkanlığı kongresinde Genel Başkan Mustafa Destici, “Burhan Uzun kardeşimiz gibi kişileri partimize kazandıranları kutluyorum” dedi.

03 Temmuz 2013 Çarşamba 19:34
     BBP İlçe Başkanı Burhan Uzun “Korkuteli Lâyık Olduğu Yere Gelecek”
 Geçen Hafta Antalya’da hareketli günler yaşandı. Büyük Birlik Partisi Döşemealtı İlçe binası partililerce törenle hizmete girerken, İl Başkanlığı 2. Olağan kongresi de bu arada yapıldı ve Ankara’dan gelen Genel Başkan Mustafa Destici önümüzdeki yerel seçimlerde BBP sinin Türkiye çapında patlama yapacağına inandığını ve herkesin üzerine düşen görevi yapması gerektiğine inandığını söyledi. 
Bu arada Kongre başlamadan podyuma davet edilen eski ilçe başkanı Mustafa Kemal Kazık ve yeni başkan Burhan Uzun için Genel Başkan Mustafa Destici, “Mustafa Kemal  Kazık Başkanımız partimize en zor zamanlarda sahip çıkan kişilerdendir, kendisi bizim için Onursal Başkan olarak anılır, yaptığımız görüşmelerde kendi yerini doldurabilecek kapasitedeki yeni başkanımız Burhan Uzun’u, Korkuteli İlçe Başkanlığı için tavsiye etti ve bizlerde kabul ettik. Artık yeni başkanımız Burhan Uzun için yeni bir dönem başlıyor, böyle fedakâr ve vefakâr kardeşlerimiz partimize lazım, kendilerine sahip çıkmalıyız ki, çalışmalarını rahat bir ortamda yapabilsinler, Burhan Uzun başkanımızdan ileriki yıllarda başka konularda da istifade etmek istiyoruz, Kendisinin her zaman yanındayım ve çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi. 
BBP Korkuteli İlçe Başkanı Burhan Uzun ise, “12 Eylül öncesinden beri BBP liyim. Korkuteli’deki seviyeli çalışmalarımızla teşkilatımızı kuvvetlendirerek yeni düzen ve yeni yüzlerle faydalı olmaya çalışacağız. Faaliyetlerimizde ilkelerimiz olacak ve her kişiyle dost olarak partimizin faaliyetlerini anlatarak oy toplamaya çalışacağız. Şimdiden yaptığımız çalışmalarımız, kadın kollarımızın ev ziyaretleri ile sınırlı ama en yakın zamanda bu faaliyetlerimizi genişleteceğiz ve Korkuteli’yi hak ettiği yere el birliğiyle taşıyacağız. Ben şuna inanıyorum ki, bu potansiyel Korkuteli’de var ve belediyeleri almamamız için hiçbir sebep yok. Faaliyetlerimiz menfaate dayalı olmayacak, özellikle gençlere daha çok önem vererek önlerini açmak ve onların seviyeli ve dürüst bir siyaset yapmalarını sağlamak istiyoruz. En yakın zamanda gençlere ders verebileceğimiz bir yer tutacak ve Ankara’dan gelecek olan hocalar ile bu gençlerimize BBP ilkelerini anlatacağız” dedi. 
Başkan Burhan Uzun daha sonra, Onursal Başkanımız Sayın Mustafa Kemal Kazık bütün Korkuteli’nin sevdiği ve saydığı bir kişi, siyasi tecrübelerinden elbette yararlanacağım ve zaman içerisinde daha çok şeyler öğreneceğim” diyerek, sadakatini ve bağlılıklarını gösterdi.    

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
2017 Yılında En İyi Hizmet Veren Belediye Hangisi ?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner127
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Antalya Haber - Antalya Güncel - Antalya Son Dakika - Akdeniz  son dakika  - Akdeniz Haber - 27 Ocak 2016
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
Günlük Dözviz Kurları Araçları Dailyforex.com tarafından sağlanmaktadır.