banner102
21 Ocak 2018 Pazar

Uzunkaya; "Adalet Tecelli Ettirilmedi"

ATAY USLU BATI ANTALYA'DA OKULLARI ZİYARET ETTİ

Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu 2017-2018 eğitim-öğretim yılının ilk haftası nedeniyle Finike, Kumluca, Kaş ve Demre ilçelerinde okul ziyaretleri yaptı, törenlere katıldı.

23 Eylül 2017 Cumartesi 18:54
ATAY USLU BATI ANTALYA'DA OKULLARI ZİYARET ETTİ
 Antalya Milletvekili Atay Uslu Finike ilçesinde Finike  Lisesini, Şehit Nurettin Tek Ortaokulunu ve Çavdır ilkokulunu, Kumluca ilçesinde Sultan Alpaslan ilkokulunu, Demre ilçesinde Demre Anadolu İmam Hatip Lisesini, Kaş ilçesinde ise Kalkan İlkokulunu  ziyaret etti.

 BİLGİ VE İRFAN BERABER OLMALI

Antalya Milletvekili Atay Uslu yaptığı açıklamada ; " Öğretmenlik Memurluk değildir. Her öğretmen bir akademisyendir. Öğretmenlerimizi öğretirken araştıran ve kendilerini  sürekli yenileyen akademisyenler olarak görüyorum.  Muasır medeniyet üstüne erişimi için  Çocuklarımızın çok iyi yetiştirilmesi gerekiyor. Hem çalışan, hem bilen, hem hem seven, hem de ahlaklı bir gençlik hedefimiz. Çocuklarımıza bilginin yanında sevgi, saygı ve irfan kodlarını da kazandırmak zorundayız. . Çocuklarımıza Sevmeyi, sevilmeyi, sevdirmeyi doğal bir refleks olacak şekilde öğretmeliyiz." dedi.

Milletvekili Atay Uslu İlköğretim haftası nedeniyle ziyaret ettiği okullarda, öğretmenler ve öğrenciler ile bol bol sohbet etti, gelen taleplerin giderilmesi için yetkililerle görüşmeler yaptı.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
2017 Yılında En İyi Hizmet Veren Belediye Hangisi ?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Antalya Haber - Antalya Güncel - Antalya Son Dakika - Akdeniz  son dakika  - Akdeniz Haber - 27 Ocak 2016
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
Günlük Dözviz Kurları Araçları Dailyforex.com tarafından sağlanmaktadır.