banner102
25 Kasım 2017 Cumartesi

Uzunkaya; "Adalet Tecelli Ettirilmedi"

Anadolu Birliği Derneği Başsavcıyı Ziyaret Etti

Antalya'da Anadolu Birliği Kültür ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı Başkanı Bedri Yalçın ve Anadolu Birliği Genel Merkez Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte, Antalya Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Solmaz’ı makamında ziyaret etti.

02 Mayıs 2017 Salı 11:03
Anadolu Birliği Derneği Başsavcıyı Ziyaret Etti
 Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığın'dan, Antalya Cumhuriyet Başsavcılığına atandığı günden beri, kamu görevini en iyi şekilde yürütmeye çalıştığını ifade eden Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Solmaz, yoğun bir tempo ile ziyaretleri kabul ederken, sosyal sorumluluk projelerini de yakından takip ettiğini söyledi. Vatandaşın hassasiyet  değerlerine saygı duymanın gerekliliğine vurgu yapan Başsavcı Solmaz“ Hepimizin hataları var, bunlar yasal aykırılık taşımadığı sürece hoş görmek ve hataları gidermeye çalışmak gerek. Koltukların kalıcı olmadığını idrak etmemiz lazım. Herkesin devletin verdiği görev ve sorumluluğu yerine getirirken duygudaşlık yapması lazım. Bir anda kendisini kapısını çalan vatandaşın yerine koyması lazım. Mesai arkadaşlarımıza her toplantımızda bunu hatırlatıyorum.
Bu anlamda da Anadolu Birliği gibi STK’lara destek vermemiz gerekir. Kimi manevi, kimi maddi destek vermeli. Göreve başladığım günden beri merkezdeki sosyal sorumluluk projelerini yakından takip edip etkinliklerine katılma çalıştım” dedi.


Antalya'da Anadolu Birliği Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Bedri Yalçın, Dünyanın kuruluşundan bugüne her şeyin Anadolu ile başladığını ve Anadolu ile devam ettiğini belirten Yalçın, Anadolu'dan ayrılmanın ve burayı yok saymanın insanlığı yok saymak anlamına geleceğini vurguladı.
Yalçın ve yönetim kurulu üyeleri, Başsavcı Solmaz’a Anadolu Birliği Yazılı bardağı hediye etti. Ziyaretin sonunda toplu fotoğraf çekildi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
2017 Yılında En İyi Hizmet Veren Belediye Hangisi ?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner127
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Antalya Haber - Antalya Güncel - Antalya Son Dakika - Akdeniz  son dakika  - Akdeniz Haber - 27 Ocak 2016
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
Günlük Dözviz Kurları Araçları Dailyforex.com tarafından sağlanmaktadır.