21 Ocak 2018 Pazar

Uzunkaya; "Adalet Tecelli Ettirilmedi"

Anadolu Birliği CHP Ziyareti

Anadolu Birliği Genel Başkanı Bedri Yalçın ve yönetim kurulu üyeleri Cumhuriyet Halk Partisi Antalya İl Başkanı Mustafa Erdem'i makamında ziyaret etti.

30 Temmuz 2017 Pazar 08:48
Anadolu Birliği CHP Ziyareti
 Sıcak bir atmosferde geçen ziyaret esnasında dernek üyeleri ve il başkanı gündemdeki gelişmelerin yanı sıra Antalya ve dernek çalışmaları hakkında sohbet ettiler.

Anadolu Birliği Genel Başkanı Bedri Yalçın; felsefelerinde siyasal bir angajmanın olmadığını “Biz bu toprakların çocuklarıyız. Dünya’nın her yerinde biriz, beraberiz. Kimsenin bizi parçalamaya gücü yetmez  çünkü bu ihanete izin vermeyiz.  Bu amaçla bıkmadan yorulmadan çalışacak, mücadele edeceğiz.” dernek hakkında kısa bilgi veren Yalçın, Projelerden biri olan , "40 Bin Kişilik Kardeşlik Halayı",  yurtdışında  2000 kişi Türkiye de halaya katılacağından bahsederken Erdem;  "projeniz ödül alır" dedi.

 Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Mustafa Erdem;" ülkede bu kadar çok ayrıştıcı ortam yaşatılırken Anadolu Birliği öncülüğünde ortak değerleri buluşturmuş olmanız inanın şu günlerde buna gerçekten ihtiyaç vardı. Erdem, son günlerde Türkiye’de gerçekleşen olayları yakından takip ettiklerini belirterek, Türkiye’nin demokratik çizgisinden şaşmaması yönünde ellerinden gelen tüm çabayı sarf edeceklerini belirtti.

 

Erdem; Anadolu Birliği olarak ziyaretten  memnuniyetini belirterek teşekkürler etti.

 

 

 

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
2017 Yılında En İyi Hizmet Veren Belediye Hangisi ?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Antalya Haber - Antalya Güncel - Antalya Son Dakika - Akdeniz  son dakika  - Akdeniz Haber - 27 Ocak 2016
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
Günlük Dözviz Kurları Araçları Dailyforex.com tarafından sağlanmaktadır.