banner102
25 Kasım 2017 Cumartesi

Uzunkaya; "Adalet Tecelli Ettirilmedi"

19 Mayıs’ta yüzbinler buluşacak

Muratpaşa Belediyesi, Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkışının 98’inci yılında 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı, aralarında sivil toplum örgütleri, sendikalar ve siyasi partilerin bulunduğu Cumhuriyet için Antalya El Ele Platformu’yla birlikte kutlayacak.

16 Mayıs 2017 Salı 06:20
19 Mayıs’ta yüzbinler buluşacak
 Antalya’da her ulusal bayram gününde, Türk bayrakları ve Atatürk posterleri ellerinde yüzbinleri buluşturan Muratpaşa Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı aynı coşkuyla yaşamak için hazırlıklarını tamamladı.

Çok sayıda sivil toplum örgütü, sendika ve siyasi partilerin dahil olduğu Cumhuriyet için Antalya El Ele Platformu’yla birlikte gerçekleştirilecek kutlamalar Konyaaltı varyantından başlayacak. Belediye Başkanı Ümit Uysal, saat 19.00’da 7’den 70’e tüm Antalyalıları Türk bayraklarıyla Konyaaltı varyantından buluşmaya çağırırken, kitle buradan meşalelerle Cumhuriyet Meydanı’na yürüyecek. Konyaaltı Varyantı’ndan başlayacak fener alayında 400 metre uzunluğunda Türk Bayrağı ve dev boyutta Atatürk posteri taşınacak. Cumhuriyet Meydanı’nda devam edecek kutlamalarda ise sanatçı Onur Akın sahne alacak.    

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
2017 Yılında En İyi Hizmet Veren Belediye Hangisi ?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner127
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Antalya Haber - Antalya Güncel - Antalya Son Dakika - Akdeniz  son dakika  - Akdeniz Haber - 27 Ocak 2016
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
Günlük Dözviz Kurları Araçları Dailyforex.com tarafından sağlanmaktadır.