banner102
21 Ocak 2018 Pazar

Uzunkaya; "Adalet Tecelli Ettirilmedi"

Antalya Emniyetince “Uyuşturucuyla Mücadele Sempozyumu” Düzenlendi

Narkotik Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı’nın desteği ile Antalya Emniyet Müdürlüğü’nün ev sahipliği ve koordinesinde kurum yetkilileri ve Sivil Toplum Kuruşlarının Temsilcilerinin katılımı ile 28 Eylül günü 09.00’da Uncalı Polis Lojmanları Şehit Polis Memuru Mehmet TOPALCA Salonunda “Uyuşturucuyla Mücadele Sempozyumu” İl Emniyet Müdürümüz Sayın Celal UZUNKAYA’nın açılış konuşması ile başlamıştır.

29 Eylül 2017 Cuma 00:35
Antalya Emniyetince “Uyuşturucuyla Mücadele Sempozyumu” Düzenlendi
 Emniyet Müdürümüz Sayın Celal UZUNKAYA açılış konuşmasında;


Toplumsal sorunların çözümünde tüm sivil toplum kuruluşları ile vatandaşlarımızın birlik ve beraberlik içerisinde olması gerektiğini, bağımlılığın büyük bir sorun olduğunu ve her yıl binlerce gencin uyuşturucu batağına düşmekte olduğunu, uyuşturucunun her gün daha büyük bir kuşatma ile ülkemizi ve gençliğimizi bitirdiğini, toplumun tüm katmanlarında bulunan her bir Türk vatandaşının gönüllü seferberlik yapması gerektiğini, trafikte Fahri Trafik Müfettişlerinde olduğu gibi uyuşturucu konusunda da gönüllülük esasıyla tüm seksen milyonun fahri uyuşturucu müfettişi olması gerektiğini, gençliğimizin korunması adına kendisine göre silahlı terör örgütlerinden çok daha tehlikeli olan uyuşturucu terörüne karşı hep birlikte ayakta durarak mücadele etmemiz gerektiğini belirterek sempozyumun Ülkemize ve gençliğimize faydalı olmasını temenni etmişler, ancak katılımın istenilen düzeyde olmaması nedeniylede sitemlerini dile getirmişlerdir.


Emniyet Müdürümüzün konuşmasının ardından, sırasıyla Narkotik Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı TUBİM Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Yıldırım Beyatlı DOĞAN (Alkol ve Uyuşturucu Bağımlılığı), Ankara Üniversitesi Öğretim Üyesi TUBİM Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. İ. Hamit HANCI (Uyuşturucu Ölümleri), Akdeniz Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mutlu KARTAL (Madde Bağımlılığı Acilleri ve Hastaya Yaklaşım), Antalya Kriminal Polis Laboratuvarı Müdürü 2. Sınıf Emniyet Müdürü Doç. Dr. Taner BORA (Uyuşturucu Maddelerin Bilinmeye Yüzü), Gazi Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Hatice DEMİRBAŞ (Çocuğunuzun Uyuşturucu Kullandığını Nasıl Anlarsınız?), Akdeniz Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Serap TORU (“Farkındayım” isimli proje faaliyetleri), Araştırmacı-Yazar Sefer DARICI (Uyuşturucu ve Semboller), Antalya İş Kadınları Derneği Başkanı Leman Sedef TUNA (Uyuşturucuyla Mücadelede Sivil Toplumun Yeri ve Önemi) Uyuşturucu İle Mücadele konusunda sunumlarını gerçekleştirmişler ve kendilerine katkılarından dolayı plaket taktim edilmiştir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
2017 Yılında En İyi Hizmet Veren Belediye Hangisi ?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Antalya Haber - Antalya Güncel - Antalya Son Dakika - Akdeniz  son dakika  - Akdeniz Haber - 27 Ocak 2016
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
Günlük Dözviz Kurları Araçları Dailyforex.com tarafından sağlanmaktadır.